На чемпіонаті Європи з футболу для дівчат збірна Італії розгромила збірну Грузії з рахунком 27:0

На чемпіонаті Європи з футболу для дівчат не старше сімнадцяти років збірна Італії обіграла грузинських одноліток з рахунком 27:0.

Італійки в кожному з таймів забили майже однакову кількість голів: 14 в першому і 13 у другому.

18 October 2009 | 27:0, девущкі. чемпіонат, жіноча, збірна, розгром

Депутати парламенту Грузії почали збір підписів за імпічмент Саакашвілі
Більше половини біженців в Росії - громадяни Грузії

• У матчі Грузія-Італія захисник грузинської збірної Каладзе забив два м'ячі у свої ворота »»»
Два м'ячі захисника з інтервалом у 10 хвилин слід було б вважати видатним досягненням, якби не одна обставина - обидва голи були забиті у власні ворота!
• Грузія має намір оскаржити в ФІФА виступ футбольної команди з Цхінвалі в чемпіонаті Росії »»»
Федерація футболу Грузії виступила проти участі в чемпіонаті Росії команди "Спартак" зі столиці Південної Осетії Цхінвалі.
»»»
Грузинські ЗМІ несподівано згадали про національне коріння одного з кращих бомбардирів Євро-2012, Алана Дзагоєва, який забив вже три м’ячі, як і форвард збірної Німеччини Маріо Гомес.
• У Росії приземлився перший майже за півтора року грузинський літак »»»
Перший майже за півтора року грузинський літак приземлився в московському аеропорту Домодєдово.
• США переведуть свого посла з Грузії на Україну »»»
Джон Тефт (John F. Tefft), який працював американським послом в Грузії з 2005 по 2009 роки, стане послом США в Україні.